Повідомлення

Військовий розвідник Юрій Дмитренко увійшов до збірної, яка представлятиме Україну під час міжнародних змагань “Invictus Games”

1 червня 2018 року
Цьогорічні змагання відбудуться 20-27 жовтня в Австралії
Військовий розвідник Юрій Дмитренко увійшов до збірної, яка представлятиме Україну під час міжнародних змагань “Invictus Games”

Збірну України було визначено з числа переможців та призерів Національних Ігор Нескорених – 2018, що пройшли в Києві 12 травня ц. р., а також учасників змагань, які виявились єдиними спортсменами в своїх категоріях.

До складу збірної увійшли 15 представників українських оборонних інституцій, у тому числі мужній військовий розвідник, який був важко поранений під час проведення АТО, а нині є співробітником Патрульної поліції України, – Юрій Дмитренко.

Рішення про включення учасника до збірної приймала відбіркова комісія в складі тренерів національної команди, представників ветеранської спільноти та організаторів. Окрім спортивного потенціалу кандидатів, комісія також оцінювала їхні психологічні якості та враховувала висновки лікарів. Ключовою умовою участі у збірній було набуття кандидатом травми, захворювання чи поранення внаслідок виконання службових обов’язків під час проведення АТО, в ході миротворчих операцій за участю України.

Щиро вітаємо всіх учасників збірної та бажаємо перемог в ім’я нашої Батьківщини – України!

Героям Слава!