Повідомлення

Військові розвідники надали допомогу у проведенні обласного етапу військово-патріотичної гри “Джура”

3 червня 2018 року
Захід відбувся у Луганській області
Військові розвідники надали допомогу у проведенні обласного етапу військово-патріотичної гри “Джура”

Днями на території Луганської області впродовж декількох діб проходив обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура”.

Організаторами гри виступили Департамент освіти і науки Луганської державної адміністрації, Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Метою заходу є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовності, культурно-історичної та військової спадщини українського народу.

Участь у грі взяли представники творчої інтелігенції та відомі спортсмени області. Також до учасників гри приєдналися військові розвідники ЗС України, які провели для підлітків майстер-класи з тактичної, інженерної та вогневої підготовки.

Слід зазначити, що згідно з програмою заходу, окрім фізичних та тактичних вправ, з учасниками гри були проведені інтелектуальні змагання зі знання історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних Збройних Сил України тощо. Крім того, школярі переглянули низку фільмів про сучасну історію України, зокрема художній фільм “Кіборги”.