Повідомлення

“Відвага і жертовність воїнів, які сьогодні захищають нашу країну, передалися у спадок від багатьох поколінь захисників української землі”

14 жовтня 2015 року
Співробітники Головного управління розвідки Міністерства оборони України взяли участь у заходах до Дня захисника України

Свято захисника України розвідники відзначили під всенародним гаслом – “Сила нескорених”.

Святкові заходи розпочалися з внесення до Книги Слави ГУР МО України відомостей про розвідників, які відзначилися під час захисту суверенітету нашої держави, а також зробили вагомий внесок у розбудову воєнної розвідки України.

“Відвага і жертовність воїнів, які сьогодні захищають нашу країну, передалися у спадок від багатьох поколінь захисників української землі”

Участь в урочистій церемонії взяли рідні та близькі загиблих розвідників, співробітники ГУР МО України та ветерани воєнної розвідки. Батьки загиблих героїв, чиї імена були занесені до Книги Слави, щиро подякували колективу ГУР МО України за збереження пам’яті про їх дітей. Адже людина живе доти, доки про неї пам’ятають.

Слід зазначити, що Книгу Слави ГУР МО України було засновано сьомого вересня ц. р. до Дня воєнної розвідки України. Цього дня Петро Порошенко зробив у Книзі Слави пам’ятний запис: “Глибока шана та вдячність патріотам України і професіоналам своєї справи, чиї імена внесені до Книги Слави Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Слава воєнним розвідникам! Слава Україні!”.

Відкриваючи урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України, начальник ГУР МО України генерал-лейтенант Валерій Кондратюк зазначив: “За період проведення антитерористичної операції значно зросла майстерність українських розвідників, які набули безцінного бойового досвіду. Відвага і жертовність воїнів, які сьогодні захищають нашу країну, передалися у спадок від багатьох поколінь захисників української землі. Низько вклоняємось нашим бойовим побратимам та усім захисникам України, яких немає серед нас. Захищати рідну землю – справа честі та гідності справжніх патріотів, святий обов’язок кожного громадянина”.

Присутні на урочистостях гості, вітаючи розвідників зі святом, щиро дякували за їх роботу, яка високо цінується українською державою і суспільством.

Пам’ять бойових побратимів, які загинули смертю хоробрих, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, розвідники вшанували хвилиною мовчання, а героїв, які повернулися з війни живими та були удостоєні державних та відомчих нагород, вітали бурхливими оплесками та побажаннями й надалі сумлінно служити Україні.

Завершилися урочистості святковим концертом ВІА “Оберіг” та дитячого танцювального колективу.