Повідомлення

Відомий актор Сергій Притула другий рік допомагає українським розвідникам

3 жовтня 2015 року
Днями Сергій передав розвідникам флоту новітній тепловізор
Відомий актор Сергій Притула другий рік допомагає українським розвідникам

У багатьох розвідувальних частинах візити Сергія перетворювалися на справжнє свято. Розвідники, які захоплювалися акторським талантом Сергія Притули, тепер захоплюються його патріотизмом і натхненням, з яким він допомагає захисникам Української держави.

В Очакові розвідники ВМС ЗС України, які нещодавно повернулися із зони АТО, зустріли Сергія урочистим шикуванням. Шоумен вручив спецпризначенцям новітній тепловізор, на купівлю якого українці зібрали значні кошти. Від інших подарунків розвідники відмовилися і попросили передати їх бойовим побратимам на передову.

– Усі без винятку бійці та офіцери, з якими перетинався, щиро дякували небайдужим українцям за підтримку і за поповнення засобів, які зберігають їм життя. Так і має бути. З Божою поміччю та Вашою допомогою все здолаємо! Вклоняюсь низько за допомогу кожному з Вас, хто відірвав від сімейного бюджету ту чи іншу суму і довірив освоєння цих коштів парубку зі Збаража. Буду вдячний за подальшу підтримку. Працюємо, панове! І Слава Україні! – зазначив після повернення із зони АТО Сергій Притула.