Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Вежа-квітка”

18 січня 2022 року
У військових навчальних закладах, які готують офіцерів-розвідників, тривають заходи з вшанування захисників героїчної оборони Донецького аеропорту
“Вежа-квітка”

Героїчним подіям 242-денної оборони ДАПу в експозиції музею Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова відведено особливе місце, адже учасниками оборони було чимало житомирян.

На пам’ять про подвиг “кіборгів” старший лейтенант Наталія Павлюк передала до експозиції музею власноруч вишиту картину “Вежа-квітка”, яка символізує незламність духу українських воїнів.

– Схему цієї вишивки зробили запорізькі майстрині, і я вирішила її вишити, адже, як на мене, це не просто квітка. Робота пройшла через мене, бо розумію, наскільки важко було хлопцям, які обороняли аеропорт. Вишивка для них і на пам’ять про кожного з них, – говорить пані Наталія.

Наталія Павлюк передала свій витвір Юрію Ткачуку, який очолює музей інституту. За його словами, ця робота займе достойне місце в музеї, де нині є чимало експонатів, зроблених майбутніми офіцерами-розвідниками, військовослужбовцями і волонтерами на честь тих, хто захищав і захищає Україну.

Офіційно захисників Донецького аеропорту вшановують 20-го січня, у день завершення оборони летовища.