Повідомлення

Ветерани-розвідники зі складу громадської організації “Бойове братерство” та полтавські музейники провели спільну толоку

4 квітня 2021 року
Під час заходу було висаджено близько 50 дерев, упорядковано стоянки літаків експозиції та розчищено територію музею
Ветерани-розвідники зі складу громадської організації “Бойове братерство” та полтавські музейники провели спільну толоку

Як повідомило інформаційне агентство Міністерства оборони України, “екологічний десант” на базі Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації відбувся в рамках спільного проєкту громадської організації “Бойове братерство України” та Національного військово-історичного музею України.

“Особливість проєкту та його основна мета полягає не тільки в упорядкуванні музейних територій локацій. Це привід об’єднати всі покоління захисників України та небайдужих громадян з метою збереження історичної спадщини, розбудови держави та розвитку її духовності”, – розповів директор Полтавського музею.

Розпочався захід із урочистого покладання квітів до Стіни пам’яті полеглим захисникам України та поминального молебню на вшанування їхньої пам’яті. Далі з нагоди спільної толоки відбувся урочистий мітинг, після якого учасники заходу посадили близько п’ятдесяти дерев і декоративних насаджень, розчистили території для побудови екопаркової зони та проведення історичних реконструкцій, упорядкували стоянки літаків музейної експозиції.

Зазначається, що Полтава стала вже п’ятою в переліку міст України, де “Бойове братерство України” впровадило проєкт спільної толоки.