Повідомлення

Ветерани-розвідники зі складу громадської організації “Бойове братерство” та полтавські музейники провели спільну толоку

4 квітня 2021 року
Під час заходу було висаджено близько 50 дерев, упорядковано стоянки літаків експозиції та розчищено територію музею

Як повідомило інформаційне агентство Міністерства оборони України, “екологічний десант” на базі Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації відбувся в рамках спільного проєкту громадської організації “Бойове братерство України” та Національного військово-історичного музею України.

“Особливість проєкту та його основна мета полягає не тільки в упорядкуванні музейних територій локацій. Це привід об’єднати всі покоління захисників України та небайдужих громадян з метою збереження історичної спадщини, розбудови держави та розвитку її духовності”, – розповів директор Полтавського музею.

Розпочався захід із урочистого покладання квітів до Стіни пам’яті полеглим захисникам України та поминального молебню на вшанування їхньої пам’яті. Далі з нагоди спільної толоки відбувся урочистий мітинг, після якого учасники заходу посадили близько п’ятдесяти дерев і декоративних насаджень, розчистили території для побудови екопаркової зони та проведення історичних реконструкцій, упорядкували стоянки літаків музейної експозиції.

Зазначається, що Полтава стала вже п’ятою в переліку міст України, де “Бойове братерство України” впровадило проєкт спільної толоки.