Повідомлення

Ветерани та учасники бойових дій можуть звертатися по безоплатну вторинну правову допомогу з будь-яких питань

7 вересня 2020 року
Про це повідомляє Урядовий портал
Ветерани та учасники бойових дій можуть звертатися по безоплатну вторинну правову допомогу з будь-яких питань

“Ветерани та учасники бойових дій мають право на безоплатну вторинну правову допомогу (БВПД). Тобто можуть скористатися послугами юристів або адвокатів, які співпрацюють із системою безоплатної правової допомоги. Зокрема, для захисту та представництва інтересів у судах, складення документів процесуального характеру”, – повідомила заступник Міністра юстиції України Валерія Коломієць.

Для отримання зазначеної правової допомоги ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, мають надати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків такої особи, посвідчення встановленого зразка.

Надати документи можна не лише особисто звернувшись до одного з місцевих центрів з надання БВПД, а й через електронні засоби зв’язку (адреси та електронні пошти центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД за посиланням https://www.legalaid.gov.ua/tsentry/ ).

Також отримати таку допомогу (юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань) можна:

за безкоштовним телефоном системи БПД 0 800-213-103;

у месенджері фейсбук-сторінки системи БПД (https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/);

скориставшись мобільним додатком БПД, завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR.