Повідомлення

Верховна Рада України ухвалила низку законодавчих актів з питань посилення соціального захисту військовослужбовців

20 червня 2015 року
Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
Верховна Рада України ухвалила низку законодавчих актів з питань посилення соціального захисту військовослужбовців

Верховна Рада України ухвалила Закон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування та стягнення військового збору з грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції”.

Законодавчим актом передбачено звільнення від оподаткування військовим збором доходів у вигляді грошового забезпечення військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, а також інших осіб, які беруть участь в АТО на період її проведення.

Згідно із Законом, визначення порядку обліку осіб, щодо яких не застосовується стягнення військового збору з грошового забезпечення, покладено на Кабінет Міністрів України.

Крім того, Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про внесення змін до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” щодо належного соціально-економічного захисту учасників АТО та членів їхніх сімей (про справедливе призначення та надання субсидій).

Законопроект передбачає підвищення соціального захисту прав учасників АТО та членів їхніх сімей шляхом призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на період проведення АТО.