Повідомлення

Вдосконалення мовної підготовки курсантів-розвідників

1 лютого 2020 року
У Військовій академії відбувся міжнародний методологічний семінар, який мав на меті підвищення професійного рівня викладачів англійської мови

Мовна концепція Міністерства оборони України передбачає знання особовим складом ЗС України англійської мови на рівні, який дозволяє професійне спілкування з військовослужбовцями країн – членів НАТО. З метою створення умов для покращення військової освіти в Україні та мовної підготовки військовослужбовців ЗС України зокрема, була розроблена та втілюється в життя Програма DEEP (Програма підтримки військової освіти).

З 21 по 31 січня ц. р. під егідою НАТО за вказаною Програмою у Військовій академії був проведений методологічний семінар для викладачів англійської мови, під час якого досвідчені методисти з Болгарії, Португалії та Словенії поділилися досвідом викладання англійської мови. Особлива увага приділялась розвитку навичок усного спілкування.

Участь у заході взяли викладачі кафедри іноземних мов Військової академії та Одеського інституту ВМС ЗС України, які під час занять підвищили свій професійний рівень з викладання англійської мови.