Повідомлення

Вдосконалення мовної підготовки курсантів-розвідників

1 лютого 2020 року
У Військовій академії відбувся міжнародний методологічний семінар, який мав на меті підвищення професійного рівня викладачів англійської мови
Вдосконалення мовної підготовки курсантів-розвідників

Мовна концепція Міністерства оборони України передбачає знання особовим складом ЗС України англійської мови на рівні, який дозволяє професійне спілкування з військовослужбовцями країн – членів НАТО. З метою створення умов для покращення військової освіти в Україні та мовної підготовки військовослужбовців ЗС України зокрема, була розроблена та втілюється в життя Програма DEEP (Програма підтримки військової освіти).

З 21 по 31 січня ц. р. під егідою НАТО за вказаною Програмою у Військовій академії був проведений методологічний семінар для викладачів англійської мови, під час якого досвідчені методисти з Болгарії, Португалії та Словенії поділилися досвідом викладання англійської мови. Особлива увага приділялась розвитку навичок усного спілкування.

Участь у заході взяли викладачі кафедри іноземних мов Військової академії та Одеського інституту ВМС ЗС України, які під час занять підвищили свій професійний рівень з викладання англійської мови.