Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

В українців вистачить внутрішнього ресурсу та мудрості для збереження єдності у боротьбі проти російського агресора, ― Андрій Юсов

16 травня 2024 року

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в інтерв’ю Оксані Мороз для проекту “На холодну голову” розповів про становище в інформаційному вимірі російсько-української війни:

  • кампанії ворога зі зриву мобілізації;
  • операція кремля “Майдан 3”;
  • російські спроби використати тему полонених;
  • механіка московитських ІПСО;
  • платформи Telegram і TikTok як інструменти впливу.

“У межах цієї геноцидної війни, яку рашисти чомусь досі називають “сво”, триває також повномасштабна інформаційна кампанія проти України, повномасштабне інформаційне вторгнення. Це десятки різного роду інформаційно-психологічних операцій, кампаній з дезінформації, заходів впливу”, ― розповів представник ГУР МОУ.

За його словами, у більшості випадків кремлю не вдається спровокувати дестабілізацію всередині України, на яку він розраховує.

“Я переконаний, що і не вийде. В українців ― як у суспільства, так і у влади ― вистачить внутрішнього ресурсу мудрості та розуміння для того, щоби зберігати цю єдність у боротьбі проти російського агресора і проти російської геноцидної війни”, ― сказав Андрій Юсов.