Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

В Україні буде створено нову Стратегію національної безпеки нашої держави

8 липня 2019 року
Сьогодні під керівництвом Секретаря РНБО України відбулося установче засідання робочої групи з підготовки проєкту зазначеної Стратегії
В Україні буде створено нову Стратегію національної безпеки нашої держави

Стратегія національної безпеки України створюється не вперше, але вперше вона буде створена на основі нового закону “Про національну безпеку України”, який заклав основу для структурних реформ у цій надважливій сфері. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк під час установчого засідання робочої групи з підготовки проєкту Стратегії національної безпеки.

За його словами, нова Стратегія “має стати якісно іншою” та матиме особливий характер. “Стратегія національної безпеки визначена відповідно до нового закону основним документом, на якому повинні базуватися решта документів стратегічного планування з окремих напрямів забезпечення національної безпеки”, – пояснив Секретар РНБО України.

“Часу не так багато, але й достатньо, щоб створити якісний документ, який дозволить Україні гідно боротися з викликами та запобігати їм”, – сказав Олександр Данилюк та зазначив, що законодавством України встановлено чіткі терміни підготовки Стратегії, а саме максимум 6 місяців після вступу новообраного Президента України на посаду.

“Ризики змінюються. Ми би хотіли отримати сучасну стратегію, яка реально оцінює виклики і загрози безпеці та пріоритети політики у цій сфері. І тут не треба йти за якимись кліше, а, навпаки, починати все з нуля і переоцінювати всі підходи”, – зазначив Секретар РНБО України.