Повідомлення

В пам’ять загиблого розвідника черкащани відкрили меморіальний стенд

19 лютого 2015 року
Сьогодні земляки вшанували пам’ять офіцера-спецпризначенця Євгена Подолянчука

В пам’ять загиблого розвідника черкащани відкрили меморіальний стендУ музеї Черкаської спеціалізованої школи № 3 відбувся вечір пам’яті, присвячений відкриттю меморіального стенду на честь випускника школи Євгена Подолянчука.

Участь у заході взяли священнослужителі Черкаської єпархії Української православної церкви Київського патріархату, представники педагогічного колективу навчального закладу та місцевого військового комісаріату, члени скаутської організації “Пласт”, рідні та однокласники Євгена.

Євген Петрович Подолянчук народився 4 липня 1991 року у місті Черкаси. Був активним учасником скаутської організації “Пласт”. У 2012 році з відзнакою закінчив навчання на факультеті розвідки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Військову службу проходив на посаді командира розвідувальної групи 3 окремого полку спеціального призначення.

Євген Подолянчук одним із перших став на захист цілісності нашої держави. 14 вересня 2014 року він героїчно загинув під час оборони донецького аеропорту.

За особисту мужність і героїзм розвідника посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня, відзнакою “За заслуги перед Черкащиною” та найвищою нагородою організації “Пласт” – “Залізним пластовим хрестом за заслуги у національно-визвольній боротьбі в утвердженні Української держави”.