Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

В Коломиї відкрили меморіальну дошку на честь загиблого під час АТО героя-розвідника

10 вересня 2014 року
Захід відбувся через 40 днів після загибелі відважного воїна
В Коломиї відкрили меморіальну дошку на честь загиблого під час АТО героя-розвідника

29 липня 2014 року під час виконання бойового завдання в зоні антитерористичної операції (АТО) загинув офіцер 3 окремого полку спеціального призначення Збройних Сил України підполковник Сергій Петрович Лисенко. Через 40 днів від дня загибелі розвідника у загальноосвітній школі № 4 міста Коломия, де навчався герой, було встановлено та освячену меморіальну дошку на його честь.

Вшанувати пам’ять Сергія Лисенка прийшли його рідні, друзі, бойові побратими, представники органів місцевої влади і громадськості, народні обранці, вчителі та учні школи.

Захід розпочався з хвилини мовчання за загиблим розвідником. Після цього дошку освятив єпископ Коломийський і Косівський Української православної церкви Київського патріархату Юліан разом з представниками Української греко-католицької церкви.

Звернувшись до присутніх, владика відзначив, що спочилий Сергій Лисенко є прикладом для всіх мирян. “Він був звичайною людиною, ходив до цієї школи, любив життя, багато планував і мріяв. Та коли настав вирішальний час для країни, він без вагань пішов на війну і віддав своє життя за мирне життя кожного з нас”, – зазначив єпископ Юліан.

Своїми спогадами з присутніми про загиблого офіцера поділились його вчителі, рідні та близькі. За їх словами, Сергій Лисенко з дитинства мріяв бути офіцером. Закінчивши профільний навчальний заклад, він все життя присвятив службі у військових частинах спеціального призначення. Дуже любив Україну та пишався своєю військовою професією. Тривалий час перебував у зоні АТО, де виконував важливі завдання командування. Мав державні нагороди. Девізом його життя було: “Жити та помирати треба гідно, адже двічі не вмирають”.

Цього ж дня у шкільному музеї було відкрито експозицію, присвячену Сергію Лисенку. Його нагороди та особисті речі відтепер зберігатимуться у стінах рідної школи та нагадуватимуть школярам про яскравий життєвий шлях справжнього патріота, офіцера та розвідника.

В Коломиї відкрили меморіальну дошку на честь загиблого під час АТО героя-розвідника В Коломиї відкрили меморіальну дошку на честь загиблого під час АТО героя-розвідника