Повідомлення

В гостях у студентів – бійці-розвідники

27 жовтня 2015 року
Для підвищення морально-психологічної готовності українського суспільства до протидії збройній агресії Росії закарпатські студенти організовують зустрічі з воїнами АТО
В гостях у студентів – бійці-розвідники

Перед студентами Ужгородського Національного університету виступив боєць-розвідник 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Максим Шелепець у минулому студент Ужгородського університету, не набагато старший за нинішніх студентів, але у присутніх на зустрічі було враження, що він доросліший на ціле життя. Воїн-розвідник пережив чимало страшних, небезпечних для життя моментів, але про це згадує рідко. Студентам він намагався розповідати про веселе й хороше. Проте очі, сповнені тривожних переживань і згадок, видавали внутрішній неспокій. Він вже ніколи не стане таким, як був до війни, бо не зможе забути своїх бойових товаришів, загиблих, поранених, не стихне у вухах свист куль навколо і гуркіт снарядів, що розриваються неподалік.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Максим Шелепець нагороджений орденом “За мужність” III ступеня.