Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

В Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного розгорнуто виставку, яка присвячена участі випускників навчального закладу в АТО

23 липня 2014 року
Значна частина експозиції висвітлює героїзм розвідників – випускників Академії

До 2012 року підготовка офіцерів для розвідувальних частин та підрозділів здійснювалася в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Завдяки зусиллям потужного командного та викладацького колективу в навчальному закладі було підготовлено плеяду офіцерів-розвідників, якими сьогодні пишаються Збройні Сили України та весь український народ.

Головним випробуванням сучасного покоління розвідників стала антитерористична операція, яка і сьогодні триває на Сході України. В ході АТО колишні курсанти Академії демонструють професіоналізм та відданість святій справі захисту України. Їхні героїчні вчинки неодноразово відзначені Президентом України Петром Порошенком та керівництвом ЗС України.

Загалом з початку АТО державними нагородами було відзначено понад 20 випускників Академії, переважно розвідників та десантників.

На превеликий жаль, в ході виконання бойових завдань із звільнення України від терористів Збройні Сили України зазнають втрат.

З метою вшанування живих та полеглих Героїв, які навчались в Академії, брали участь і надалі виконують завдання в рамках АТО, а також виховання нинішнього покоління курсантів в навчальному закладі постійно відбуваються культурно-виховні та освітні заходи. Крім того, з ініціативи керівництва навчального закладу в Музеї історії та сучасності Академії створена виставка, яка присвячена участі випускників навчального закладу в АТО. З представлених матеріалів офіцери й курсанти, а також члени їхніх родин можуть більше дізнатися про героїчні вчинки офіцерів-випускників Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

В Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного розгорнуто виставку, яка присвячена участі випускників навчального закладу в АТО В Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного розгорнуто виставку, яка присвячена участі випускників навчального закладу в АТО