Повідомлення
“Уронили восемь бомб на территории белгородской области”, — окупанти бомблять власне населення
17 листопада 2025 року

У перехопленій українською розвідкою розмові жителька прикордонної бєлгородщини розповідає про пожежі на інфраструктурних об’єктах області внаслідок бойових дій, окремо відзначаючи внесок російської авіації у бомбардуванні своїх же громадян.

“За 11 дней российские бомбардировщики уронили восемь бомб, восемь бомб на территории белгородской области. Представляешь?” — доповідає росіянка.

Російська авіація продовжує завдавати ударів по цивільному населенню України за допомогою авіабомб з модулями планування та корекції. Через технічну недосконалість російських виробів, частина бомб не виходить на заданий курс та летить на голови росіян, що мешкають в прикордонні.

ГУР МО України нагадує: за кожен вчинений проти українського народу воєнний злочин буде справедлива відплата.

Зв'язок із ГУР
ГУР МО України
Офіційний телеграм-бот