Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Уряд України затвердив План заходів з відзначення Дня пам’яті захисників України

6 серпня 2020 року
Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України
Уряд України затвердив План заходів з відзначення Дня пам’яті захисників України

Учора на засіданні Уряду було затверджено розпорядження “Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”, який з 2019 року щорічно відзначається в Україні 29 серпня.

У цей день передбачено приспущення Державного Прапора України та оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання, обмеження розважально-концертних заходів і трансляцій на телебаченні і радіо, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань захисників України, а також проведення національно-патріотичних заходів. Крім того, обласним та Київській міській держадміністраціям доручено до 15 серпня розробити і затвердити свої регіональні плани щодо відзначення пам’яті загиблих захисників України.

Також цього року планується встановлення зменшених копій Державного Прапора на усіх могилах захисників України, проведення всеукраїнської акції пам’яті “Сонях”, велопробігу ветеранів війни за маршрутом Ужгород – Маріуполь та низки інших заходів.