Повідомлення

Уряд схвалив проект Закону України, яким передбачається компенсація військовослужбовцям-контрактникам за піднайом житла

9 серпня 2016 року
Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України
Уряд схвалив проект Закону України, яким передбачається компенсація військовослужбовцям-контрактникам за піднайом житла

8 серпня після виступу Міністра оборони України на засіданні Уряду Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України “Про внесення змін до статті 12 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”.

Проект передбачає запровадження виплати компенсації за піднайом житла для військовослужбовців військової служби за контрактом у разі відсутності можливості їх розміщення у спеціально пристосованих казармах або сімейних гуртожитках.

– Відповідно до чинної редакції Закону “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” компенсація передбачена лише для військовослужбовців офіцерського складу та курсантів військових вузів, які мають сім’ї, – зазначив генерал армії України Степан Полторак. – Відповідно до запропонованих змін станом на сьогодні близько 16 тисяч сімей військовослужбовців-контрактників Збройних Сил зможуть отримувати грошову компенсацію за оренду житла.

За словами Міністра оборони, частиною реформи армії є професіоналізація, для чого, зокрема, необхідно покращувати умови проходження служби військових контрактників.