Повідомлення

Українці зберігають пам’ять про полеглих Героїв

24 травня 2018 року
У Вінниці відкрито пам’ятну дошку на честь загиблого військового розвідника
Українці зберігають пам’ять про полеглих Героїв

Днями у вінницькій школі № 29 було відкрито пам’ятну дошку на честь загиблого розвідника Павла Корнелюка.

Павло проходив службу в окремому розвідувальному батальйоні ЗС України. Загинув у грудні 2017 року під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО.

На відкриття пам’ятного знаку прийшли рідні загиблого героя, бойові побратими, вчителі та учні школи. Найбільш хвилюючими були слова матері загиблого Павла, яка від усієї душі подякувала всім за підтримку й за те, що прийшли вшанувати пам’ять про її сина.

“Моєму старшому сину Павлу Корнелюку 22 травня мало виповнитись 30 років. Він був добрим сином, люблячим чоловіком, був лагідним татусем для своєї донечки Аніти. А ще в нього було загострене почуття справедливості. Він завжди був там, де потрібна була його допомога. Я пишаюсь, що він був там, де потрібна була допомога всій Україні. Завдяки моєму сину, таким самим військовим, як він, ми із вами ходимо по мирних вулицях, не ховаємось у підвалах. Не чуємо снарядів, вибухів, завдяки їм. 1 вересня переступить поріг нашої школи-коледжу його донечка Аніта. Вона буде з гордістю розповідати всім про свого героя-татуся”, - згадує мати Павла Світлана Борисівна.