Повідомлення

Українці відзначають День Героїв

23 травня 2021 року
Сьогодні українці всього світу відзначають День Героїв – день пам’яті українців усіх поколінь, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України

Українці відзначають День ГероївСаме в травні від рук агентів Москви загинули: у 1924 році Микола Міхновський – ідеолог українського самостійницького руху, автор брошури “Самостійна Україна” (одного з перших політичних маніфестів українського народу про незалежність, який побачив світ ще в 1900 році у Полтаві та Харкові), а у 1926 році Симон Петлюра – голова Директорії та головний отаман військ Армії Української Народної Республіки.

23 травня 1938 року загинув Євген Коновалець, полковник, командант Української Військової Організації та голова Організації Українських Націоналістів. Кремлівський агент Павєл Судоплатов заклав вибухівку в коробку улюблених цукерок полковника.

Для вшанування пам’яті полеглих у 1941 році було встановлене свято – День Героїв, яке щорічно відзначається українцями в усьому світі, а з відновленням у 1991 році незалежності – й в Україні.

Сучасна російсько-українська війна змусила всіх нас по-новому усвідомити цей день, адже наша боротьба за свободу та незалежність від Росії триває. За понад 7 років війни більше чотирьох тисяч захисників України віддали свої життя за наше мирне сьогодення.

Подібно до героїв попередніх поколінь у 2017 році від рук агентів Москви загинув наш побратим Максим Шаповал – полковник, командир спеціального резерву ГУР МО України. Кремлівський агент Олєг Шутов заклав вибухівку в автомобіль полковника. За неоціненний вклад у боротьбу з російськими окупантами Максиму Шаповалу було посмертно присвоєно звання Героя України та чин генерал-майора, а спеціальному резерву Головного управління розвідки МО України присвоєно його ім’я.

Пам’ять про Героїв єднає українців в Україні та світі!

На кожного вбивцю чекає розплата!