Повідомлення

Українці готують на Великдень для захисників Вітчизни смачні подарунки

2 квітня 2015 року
Школярі з Коломийщини виготовили для розвідників АТО майже сотню писанок на коржах

Вже наступного тижня українці святкуватимуть Великдень – головне християнське свято в пам’ять Воскресіння Сина Божого.

Пасха нарівні з Різдвом – одне з найулюбленіших свят для українців, адже у ньому закладена сильна і світла віра у всепереможну силу життя.

Українці готують на Великдень для захисників Вітчизни смачні подарункиУ 2015 році ми як ніколи віримо, що життя переможе смерть, що прийдуть мир і любов. Саме за це, за життя, за незалежну Україну сьогодні на Сході нашої держави у зоні АТО воюють українці.

Щоб підтримати своїх захисників, подарувати їм свято та висловити свою повагу, громадяни нашої держави вже розпочали підготовку пасхальних страв, які незабаром передадуть у зону АТО. Так, учні Нижньовербізької школи, що на Коломийщині, виготовили особливі подарунки – випекли бісквітні коржі й прикрасили їх наче писанки. Тематика узорів різна, та здебільшого це українська символіка.

Загалом виготовили майже сотню солодких подарунків. Уже невдовзі смаколики вирушать на передову розвідникам однієї з окремих аеромобільних бригад. Діти вірять, що солодка писанка подарує нашим захисникам маленьку частинку Великодня.