Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Український парк бойових вертольотів найближчим часом поповниться «трофейним» Мі-8 АМТШ

4 вересня 2023 року

Український парк бойових вертольотів найближчим часом поповниться «трофейним» Мі-8 АМТШУкраїнський парк бойових вертольотів вже найближчим часом поповниться за рахунок «трофейного» Мі-8 АМТШ. Операція, завдяки якій вдалося отримати цей борт, найкращий приклад плідної співпраці Головного управління розвідки та Національної поліції (Департамент внутрішньої безпеки).

Для початку вдалось визначити, що один з військових пілотів росії не схвалював рішення політичного керівництва країни щодо розв’язання повномасштабної війни. Наступний крок – налагодження безпосереднього контакту із вказаним військовим. І кінець кінцем, отримання згоди на продуктивну співпрацю.

Важливим елементом спецоперації стали гарантії безпеки для родини пілота. Його сім’ю вдалося безпечно переправити в Україну.

Фінал операції – переліт вертольоту у вказану точку і передача українським військовим.

Наразі пілот і його родина перебувають в Україні та будують плани на майбутнє. Два інші члени екіпажу вертольоту, які не знали про реальні плани пілота, прийняли рішення не здаватися в полон і загинули одразу після посадки.

В цілому ця операція наочно продемонструвала, що під час війни різні відомства сфери Безпеки і Оборони успішно діють разом і досягають максимальних результатів.