Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Українські журналісти перевірили інформацію про перебування російського зенітного дивізіону з Приморського краю на Донбасі

22 серпня 2016 року
За офіційною інформацією з російських джерел, дивізіон знаходиться на навчаннях в Ростовській області. Але, за даними української розвідки, він у складі 168 російських військових опинився в Україні
Українські журналісти перевірили інформацію про перебування російського зенітного дивізіону з Приморського краю на Донбасі

“Головне управління розвідки Міністерства оборони України отримало інформацію про відрядження зенітного дивізіону 60 мотострілецької бригади на територію України. Основне завдання – забезпечення протиповітряної оборони російських окупаційних військ”, – заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

Кілька російських військовослужбовців відмовилися брати участь у війні на території України і, дезертирувавши з частини, повернулися в Росію.

Журналісти спробували зв’язатися з військовими цього підрозділу. Виявилося, що це неможливо. Тільки на один телефонний номер вдалося додзвонитися – слухавку взяла дружина бійця.

“Це його номер. Його просто немає, він дуже далеко, на полігоні, телефони їм зараз мати при собі не можна”, – пояснила вона, запевнивши, що чоловік ніяк не може перебувати в Україні.

Активність військових цього підрозділу в соцмережах обривається в кінці червня. Останні фото – типові “зелені чоловічки” у формі без розпізнавальних знаків.