Повідомлення

Українські музиканти підтримують воїнів АТО

18 червня 2016 року
Захисників України підтримують музичні колективи, барди та поети

Від початку збройної агресії російсько-терористичних військ проти нашої держави українці винайшли багато способів підтримки та надання допомоги захисникам України. При цьому, поряд із волонтерською допомогою в забезпеченні українських воїнів матеріально-технічними засобами, особливе місце посідає морально-психологічна підтримка захисників України.

За час проведення АТО було багато написано про роль дитячих малюнків, які надсилали наші діти на фронт та які виконували роль оберегів для українських воїнів. Можливо, у майбутньому феноменальна сила дитячих малюнків стане темою наукового дослідження.

Надзвичайно приємним подарунком для захисників України стала підтримка музикантів, які з допомогою музики намагаються підтримати воїнів і наблизити перемогу над кровожерливим “руським миром”.

У червні ц. р. разом з іншими виконавцями музичний тур до зони АТО здійснили Заслужена артистка України Марта Шпак та автор-виконавець В’ячеслав Купрієнко. Незвичайний творчий тандем, в якому поєдналися обдарованість професійної співачки та талановитість колишнього офіцера-спецпризначенця, дуже сподобався українським воїнам.

Щирі та проникливі пісні про любов та Україну від Заслуженої артистки Марти Шпак, про біль втрат та вірність військовому обов’язку від ветерана афганської війни, кавалера двох бойових орденів В’ячеслава Купрієнка подарували багато позитивних емоцій захисникам України.