16 лютого ц. р. в Національному університеті фізичного виховання і спорту відбудеться міжнародний семінар Invictus Unite, присвячений адаптивним видам спорту в Україні та розвитку можливостей спортивної реабілітації для українських ветеранів та військовослужбовців з інвалідністю.
Спікери заходу – учасники збірних України та США на Іграх Нескорених різних років, а також тренери, які готують збірні США та Великої Британії до виступу на цьогорічних Іграх за низкою адаптивних дисциплін.
Семінар буде корисним для ветеранів та військовослужбовців з інвалідністю, які прагнуть продовжувати вести активний спосіб життя та знайти для себе найбільш комфортний та корисний для відновлення вид спорту.
Дізнатися більше інформації про структуру та тематику складових семінару та як взяти в ньому участь можна запосиланням.