Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Україна понад усе

22 січня 2015 року
Воля людей, проголошена на площі Святої Софії 22 січня 1919 року, стала силою, яка привела Українську державу до незалежності.
Україна понад усе

Ми постали як єдина політична нація, сформована українством і збагачена всіма людьми, які живуть в Україні.

Підтвердженням цих слів є героїчна боротьба українських військовослужбовців за збереження територіальної цілісності держави на Сході України. А також те, як вся українська нація їм у цьому допомагає.

Нам нав’язували міф про роз’єднаність України як про доконаний факт. Але сьогодні тисячі волонтерів, заручившись підтримкою українців, допомагають нашим героям у зоні АТО, в тому числі і розвідникам. Росіяни, кримські татари, поляки, болгари, євреї та угорці – всі, хто хоче добра і миру в Україні. Це означає, що ми маємо потужний ресурс об’єднання, який живе всередині України. Саме він дозволяє нам рухатися вперед і перемогти у цій неоголошеній війні. Саме волонтери доводять, що ні мовні, ні релігійні чи історичні колізії не становлять перешкоди для консолідації української нації, і справедливого життя.

У своєму вітанні з нагоди Дня Соборності Президент України зазначив, що її значення виходить далеко за межі політичного і навіть історичного виміру. У ній сконцентровано могутній національний, моральний і духовний зміст. Попри століття неволі й розділеності між ворогуючими імперіями українці проявили колосальну життєву силу й довели світові, що ніхто й ніщо не може упокорити єдиний народ, який прагне свободи й доброго життя у власній державі.

Тільки коли ми єдині в своїх помислах, цілях і зусиллях, ми можемо мати успіх. Тільки коли нас об’єднує спільний національний дух, Україна має майбутнє.