Повідомлення

Україна вами пишається!

14 березня 2020 року
Співробітники ГУР МО України вітають бойових побратимів із Днем українського добровольця
Україна вами пишається!

14 березня 2014 року понад п’ять сотень перших бійців-добровольців у короткий термін перетворилися зі студентів та науковців, бізнесменів та робітників, лікарів та митців на професійних солдатів. Поєднавши в собі глибокий патріотизм та надзвичайну особисту хоробрість, не вагаючись ні на мить, воїни добровольчих батальйонів вступили в бій з російськими окупаційними військами. Атаку агресора було зупинено ціною життів тисяч найкращих синів та доньок України.

Сьогодні колишні добровольчі підрозділи інтегровані до лав Збройних Сил України або Національної гвардії України. Сотні бійців-добровольців, отримавши унікальний бойовий досвід, продовжують службу в частинах та підрозділах військової розвідки України. Вони добре підготовлені, озброєні та оснащені. Прагнуть миру, але кожного дня докладають зусиль, аби визволити рідну країну від окупантів.

Співробітники воєнної розвідки України вітають усіх українських добровольців зі святом. Ми ніколи не забудемо вашого подвигу. Щиро дякуємо вам за ваш ратний подвиг і за службу Вітчизні.

Слава Україні!