Повідомлення

Україна обов’язково переможе

30 жовтня 2020 року
Така впевненість стала лейтмотивом зустрічі співробітників ГУР МО України з відомим дипломатом, юристом та науковцем Володимиром Василенком
Україна обов’язково переможе

У розвідувальному органі Міністерства оборони України відбулася зустріч особового складу із відомим вітчизняним дипломатом, юристом та науковцем Володимиром Василенком, до участі в якій були запрошені представники Служби зовнішньої розвідки України, Міністерства внутрішніх справ України та Державної прикордонної служби України. Зустріч відбулася з дотриманням комплексу необхідних протиепідемічних заходів.

Метою заходу стало обговорення та системний аналіз військової агресії Російської Федерації проти нашої держави, який підготував Володимир Василенко.

У своїй доповіді Володимир Андрійович проаналізував різні форми російської агресії, помилки української сторони на початковому етапі відсічі агресії та стратегічні прорахунки керівництва РФ, проблематику вдосконалення вітчизняного законодавства на початок російського вторгнення в Україну та інші військові, правові й дипломатичні аспекти російської агресії.

Після доповіді було обговорено напрями формування і кристалізації правової позиції України щодо російської агресії, вироблення ефективної стратегії протидії, підготовки консолідованої претензії України до РФ як держави-агресора та поширення цієї претензії у міжнародних інституціях, а також інші питання.