Повідомлення

Учасники бойових дій мають змогу отримати COVID-вакцину поза чергою

13 березня 2021 року
Про це, із посиланням на заяву головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, повідомило інформаційне агентство “Армія Inform”
Учасники бойових дій мають змогу отримати COVID-вакцину поза чергою

Як йдеться у повідомленні, наказом Міністра охорони здоров’я на початку березня ц. р. внесені зміни в Дорожню карту вакцинації. Відповідно до зазначених змін учасники бойових дій можуть вакцинуватися від COVID-19 поза чергою у разі наявності невикористаних доз вакцини.

“Учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення або в здійсненні заходів щодо забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях”, – таку категорію, зокрема, визначено у змінах до наказу.

Також повідомляється, що всі, хто був вакцинований позачергово, обов’язково отримають другу дозу тієї ж вакцини в термін, зазначений в офіційній інструкції до вакцини від коронавірусної хвороби.