Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Житомирському військовому інституті відбулась урочиста церемонія відкриття першого у ЗС України курсу тхеквондо

16 листопада 2018 року
Курс для військовослужбовців викладатиме майстер всесвітньо відомого єдиного навчального центру тхеквондо Кукківон пан Лі Дже Су
У Житомирському військовому інституті відбулась урочиста церемонія відкриття першого у ЗС України курсу тхеквондо

    За участю Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея пана Лі Янг-Гу, аташе з питань оборони Республіки Корея підполковника Хванг Су-Чол та представників посольства Республіки Корея у Житомирському військовому інституті імені Сергія Корольова відбулась урочиста церемонія відкриття першого у Збройних Силах України курсу тхеквондо.

    На запрошення Міністерства оборони України курс бойового мистецтва у навчальному закладі викладатиме майстер всесвітньо відомого єдиного навчального центру тхеквондо Кукківон пан Лі Дже Су.

“Ми переконані, що сучасний український офіцер має бути гармонійно розвинений і, в першу чергу, мати твердий характер, лідерські якості, добру фізичну підготовку. Крім того, цей вид бойового мистецтва розширить світогляд наших випускників та зміцнить дружні відносини між Україною та Республікою Корея”, – зазначив у своїй промові начальник військового інституту генерал-майор Олександр Левченко.

    Під час урочистостей виступила команда курсантів інституту з тхеквондо, членам якої було вручено спеціальну форму і захисне спорядження для занять.