Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

У Запоріжжі попрощалися із загиблим героєм Денисом Германом

14 вересня 2021 року/інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”
У Запоріжжі попрощалися із загиблим героєм Денисом Германом

У Запоріжжі, на Алеї Захисників, попрощалися з воїном-розвідником солдатом Денисом Германом, який загинув 11 вересня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новогнатівка Донецької області.

Траурна церемонія відбулась з військовими почестями. Попрощатися із загиблим прийшли його бойові побратими, ветерани бойових дій на Донбасі, волонтери, представники місцевої влади.

– На жаль, війна триває і вона забирає найкращих синів та дочок України. Денис був один із них. Він був справжнім сином України, справжнім солдатом своєї держави. Він віддав найцінніше, що є у людини, – своє життя. Твоя жертва, Денисе, не буде марною. Ми виконаємо справу до кінця, – сказав начальник управління розвідки оперативного командування “Схід” полковник Тарас Комарницький.

Офіцер вручив Грамоту пошани та скорботи батькам загиблого військовослужбовця та виказав їм слова глибокого співчуття.

– Денис проходив службу в нашому підрозділі з січня 2020 року. Він зарекомендував себе як дуже позитивна людина. Дуже любив свою вітчизну, любив свою сім’ю. Дуже боляче втрачати таких воїнів. Вибачте, що не вберегли, – сказав заступник командира військової частини з морально-психологічного забезпечення підполковник Едуард Коровнік.

У пам’ять про загиблого військовослужбовця та воїнів, які полягли за Україну, було оголошено хвилину мовчання. Військовий капелан відслужив молебень.

Денис Герман народився 29 вересня 1989 року в Запоріжжі, навчався у загальноосвітній школі № 91, закінчив КПУ, набув вищу освіту за спеціальністю “правознавство” та здобув кваліфікацію магістра права.

Проходив військову службу за контрактом у окремому розвідувальному батальйоні на посаді навідника.

У Дениса залишилися батько, мати та сестра Діана.

Вічна пам’ять Герою!