Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

У Вишгороді встановили меморіальну дошку на честь захисника України Дмитра Булло

26 вересня 2020 року / інформаційна агенція “Погляд”
У Вишгороді встановили меморіальну дошку на честь захисника України Дмитра Булло

Воєнний розвідник, співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони полковник Дмитро Леонідович Булло свого часу закінчив Вишгородську школу №1. І от знову повернувся – але вже увічнений на меморіальній дошці, яку встановили на виконання рішення виконкому Вишгородської міськради.

“Від початку російської агресії проти нашої держави перебував на фронті, де очолював один із підрозділів воєнної розвідки. Був поранений, проте не залишив особовий склад та продовжував виконувати завдання за призначенням. Про ці завдання розповісти ще не прийшов час, але можна сказати, що завдяки його роботі багато життів наших воїнів було врятовано, сотні матерів дочекалися своїх дітей, а дружини – чоловіків. Керівництво ГУР МО України високо цінувало результати діяльності Дмитра Булло, про що свідчать його численні нагороди, зокрема відзнака “За мужність при виконанні спеціальних завдань” – одна з найвищих нагород розвідувального органу Міністерства оборони України. Поранення, шалений робочий ритм та величезні службові навантаження зробили свою “чорну” справу – не витримало серце”, розповідається на Фейсбук-сторінці Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

У Вишгороді встановили меморіальну дошку на честь захисника України Дмитра Булло

Педагоги зазначають, що 46 річний Володимир Булло був єдиний син у батьків. У Дмитра Леонідовича залишилось двоє синів…

Рідні, близькі та бойові побратими Дмитра Булло, які прийшли на церемонію відкриття меморіальної дошки прийшли, тепло говорили про розвідника. “Згадували, що постійно відчували його надійне плече, адже Дмитро Булло був справжнім воїном, мужнім офіцером та Людиною з великої літери”, – зауважують педагоги школи.