Повідомлення

У військових навчальних закладах відбулися урочистості з нагоди Дня знань

1 вересня 2015 року
До курсантів Військової академії, серед яких і майбутні офіцери-розвідники, звернулися Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак
У військових навчальних закладах відбулися урочистості з нагоди Дня знань У військових навчальних закладах відбулися урочистості з нагоди Дня знань У військових навчальних закладах відбулися урочистості з нагоди Дня знань

– Сьогодні українські діти йдуть до школи отримувати нові знання, відкривати новий шлях в мирне життя. Без вашої академії і без кожного з вас неможливо було б українським батькам сьогодні повести своїх дітей у школи. Ви захищали і захищаєте українську державу, спокій і безпеку кожної родини. Ви є тими людьми, які стоять в основі української державності й на захисті нашої територіальної цілісності і суверенітету, – зазначив Арсеній Яценюк .

– Нашій країні потрібні освічені, обдаровані, амбітні молоді люди, справжні патріоти Батьківщини, які хочуть бути корисними рідній країні у нелегкий час. Саме тому зараз настільки важлива підготовка грамотних спеціалістів, здатних за будь-яких умов приймати вірні та відповідальні рішення. Все це вимагає не тільки спеціальних знань, а й вольових якостей, таких як мужність, честь та товариська взаємодопомога, – зазначив генерал-полковник Степан Полторак.

Міністр оборони України нагородив відзнаками 11 курсантів Військової академії – учасників АТО за самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби, підтримання високої бойової готовності військ, зразкове виконання військового обов’язку та виявлений при цьому високий професіоналізм.

У цьому році курсанти, які вступили до Військової академії, будуть навчатися на чотирьох факультетах: підготовки спеціалістів ВДВ, підготовки спеціалістів військової розвідки, спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння та спеціалістів матеріально-технічного забезпечення.