Повідомлення

У рамках системи військово-патріотичного виховання молоді курсанти-розвідники взяли участь у зустрічі з учнями випускних класів

20 листопада 2014 року
Разом із курсантами інших військових спеціальностей розвідники гідно презентували молоді Збройні Сили України

У рамках інформаційно-профорієнтаційної акції “Обери професію захисника Вітчизни” на базі Військової академії відбулася зустріч учнів випускних класів із майбутніми офіцерами ЗС України.

Розпочався захід з перегляду школярами відеоролика про історію створення навчального закладу. Після цього підлітки ознайомились з умовами проживання і навчання курсантів, оглянули озброєння та військову техніку (ОВТ), а також поспілкувались з курсантами – учасниками антитерористичній операції.

Під час демонстрації ОВТ курсанти різних спеціальностей із задоволенням, добре володіючи матеріалом, розповіли школярам про свій майбутній військовий фах та окремі зразки ОВТ.

На завершення акції всі хлопці та дівчата отримали на пам’ять від колективу Військової академії сувеніри та книги.

У рамках системи військово-патріотичного виховання молоді курсанти-розвідники взяли участь у зустрічі з учнями випускних класів У рамках системи військово-патріотичного виховання молоді курсанти-розвідники взяли участь у зустрічі з учнями випускних класів