Повідомлення

У рамках проєкту “Військо Читає” ГУР МО України отримало сучасні видання

27 березня 2021 року
Передача книжок розвідникам від Громадської організації “Реформація” відбулася учора
У рамках проєкту “Військо Читає” ГУР МО України отримало сучасні видання

На початку цього року у Міністерстві оборони України Громадська організація “Реформація” презентувала свій проєкт “Військо Читає”, метою якого є поповнення бібліотек військових частин актуальною, якісною, сучасною світоглядною літературою, а також популяризація читання як виду дозвілля в ЗС України. Книги від ГО “Реформація” у рамках проєкту “Військо Читає” і раніше започаткованого подібного проєкту “Бібліотека Сержанта” вже отримали багато військових частин і навчальних закладів ЗС України.

Сьогодні ж бібліотечку “Військо Читає” голова правління ГО “Реформація” Владислав Кириченко особисто передав представникам ГУР МО України. Це близько двохсот книжок, серед яких – видання праць Степана Бандери, спогади Карла Маннергейма, Павла Скоропадського та інших видатних діячів, які відзначились у боротьбі за незалежність своєї Батьківщини, сучасна світоглядна та мотиваційна література вітчизняних та зарубіжних авторів.

У рамках проєкту “Військо Читає” ГУР МО України отримало сучасні видання

Під час передачі книг розвідникам Владислав Кириченко повідомив про плани організації. Зокрема, до кінця поточного року планується передати у частини ЗС України близько 50 тисяч книжок. Окрім оснащення літературою бібліотек військових частин, ГО “Реформація” планує здійснити переклад українською мовою низки військових професійних видань, які вийшли друком у країнах – членах НАТО.

Представники розвідувального органу вітчизняного оборонного відомства щиро подякували Громадській організації “Реформація” за допомогу і вручили Владиславу Кириченку грамоту від начальника ГУР МО України та пам’ятні сувеніри.

Найближчим часом усі отримані видання будуть розподілені та відправлені до бібліотек військових частин ГУР МО України.