Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Полтаві відкрили меморіальну дошку полеглому військовому розвіднику

9 квітня 2019 року
Так земляки вшанували пам’ять воїна 131 окремого розвідувального батальйону Романа Василенка
У Полтаві відкрили меморіальну дошку полеглому військовому розвіднику

Сьогодні на фасаді будівлі Полтавського професійно-технічного училища № 4 було встановлено меморіальну дошку старшому солдату 131 окремого розвідувального батальйону ЗС України Роману Василенку.

Роман закінчив училище у 2005 році, у 2014 році пішов добровольцем на фронт. Помер 10 лютого 2016 року в запорізькому шпиталі від гострої пневмонії, на яку захворів у зоні бойових дій. Похований на Алеї Героїв центрального кладовища міста.

За особисту мужність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові посмертно нагороджений орденом “За мужність”, відзнакою 131 орб “Хрест розвідника”, почесним знаком “Маріуполь. Відстояли – Перемогли” та відзнакою начальника Генерального штабу ЗС України “Учасник АТО”.

У Полтаві відкрили меморіальну дошку полеглому військовому розвіднику

Директорка профтехучилища Тетяна Сагайдачна розповіла, що разом із учнями планують вшановувати пам’ять випускника закладу щороку та зазначила: “Він близько місяця не дожив до свого 34-річчя. Роман був амбіційним, чесним, працьовитим чоловіком. Кожного року, 9 квітня, ми проводитимемо виховні заходи, і будемо розповідати нашим студентам, ким був Роман Василенко”.