Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У полон потрапляють десятки російських окупантів щодня, ― Андрій Юсов

15 вересня 2023 року

У полон потрапляють десятки російських окупантів щодня, ― Андрій ЮсовЗавдяки останнім успіхам Сил безпеки й оборони України на фронті обмінний фонд щодня поповнюється десятками російських окупантів.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

“Кожен день ми фіксуємо прибуття десятків росіян в український полон. Серед них і ті, хто потрапив у полон внаслідок бойових дій, і ті, хто здається добровільно”, ― зазначив він.

Представник ГУР МО України нагадав, що поповнення обмінного фонду впливає на процес звільнення українських військовополонених.

Андрій Юсов також розповів про різке зростання кількості заявок у межах державної програми України для здачі в полон “Хочу жить”: якщо раніше отримували 70-100 звернень на день, то зараз цей показник у півтора-два рази вищий ― 170 і більше.

«1000 заявок зараз перебувають у процесі реалізації і понад 200 – це успішні кейси виведення за лінію фронту військовослужбовців рф. Це лише за програмою «Хочу жить», – заявив Андрій Юсов.

Такий ефект серед російських військових спровокувала успішна спецоперація української воєнної розвідки “Синиця”, внаслідок якої пілот пкс рф Максим Кузьмінов перегнав гелікоптер Мі-8 в Україну.