Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася урочиста церемонія відкриття меморіальної стели “Захиснику Вітчизни”

4 грудня 2014 року
Разом з іншими героями АТО почесне право відкрити стелу було надано розвіднику Олексію Пугачову
У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася урочиста церемонія відкриття меморіальної стели “Захиснику Вітчизни”

Сьогодні з ініціативи Вченої ради НУОУ на честь захисників Вітчизни, які сьогодні зі зброєю в руках захищають Україну, та тих військовослужбовців, які трагічно загинули під час АТО, на території навчального закладу було відкрито меморіальну стелу.

Участь у заході взяли Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак, керівний склад Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, представники ветеранських та громадських організацій, науково-педагогічні працівники та слухачі університету.

Відкриваючи стелу, керівник оборонного відомства звернувся до слухачів НУОУ та, зокрема, зазначив: “Україна була, є і буде. Завдяки людям, які люблять свою країну, які готові віддати своє життя, щоб її захистити. Тому я хочу, щоб ви завжди це пам’ятали. Пам’ятали, коли складали Військову присягу на вірність народу України, коли вперше віддавали накази, одягнувши на плечі офіцерські погони, коли ви навчаєтеся і будете йти в бій. І всі ми повинні пам’ятати тих, хто загинув, віддавши найцінніше, що в них було, їхні життя, щоб сьогодні ми з вами стояли на цьому плацу і були готові до захисту своєї держави. Ми станемо сильнішими в цій боротьбі. Не дочекаються сусіди нашої поразки! Український народ непереможний!”

Слід зазначити, що почесне право відкрити стелу, на якій викарбовано слова Олександра Довженка: “Ми б’ємося за те, чому нема ціни у всьому світі, – за Батьківщину! Слава Україні!”, було надано слухачам університету –учасникам АТО: командиру 25 окремої повітряно-десантної бригади полковнику Юрію Содолю, кавалеру ордена “За мужність”, та командиру роти спеціального призначення підполковнику Олексію Пугачову, кавалеру ордена Богдана Хмельницького.