Повідомлення

У Національній академії сухопутних військ завершились восьмі курси підготовки сержантів-інструкторів військовослужбовцями ЗС Латвії

12 вересня 2017 року
Кращим курсантом курсів було обрано військового розвідника
У Національній академії сухопутних військ завершились восьмі курси підготовки сержантів-інструкторів військовослужбовцями ЗС Латвії

Днями у навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершились вже восьмі курси підготовки сержантів-інструкторів військовослужбовцями Збройних Сил Латвії. Понад двадцять українських інструкторів отримали сертифікати про завершення курсів. При цьому викладачами було обрано кращого курсанта, яким став молодший сержант Олег К.

– Я перебував на посаді інструктора у навчальному розвідувальному батальйоні. У 2016 році був направлений у зону АТО, де перебував до 2017 року. Маю відзнаки, а також іменні годинники від Міністра оборони України і голови СБУ, – згадує Олег. – У цивільному житті я був приватним підприємцем, проте вирішив пов’язати життя з армією, тому що вважаю обов’язком кожного дорослого та свідомого українця захищати свою державу.

Старший викладач-інструктор сержантської школи Латвії, сержант 1 класу Яніс Тіменіекс ділиться: “Заняття пройшли чудово, кожен курсант показав себе з кращого боку, і я вважаю, що ми досягли необхідного результату. До кожного військовослужбовця потрібен свій підхід, тому ми постійно коректували навчальну програму, щоб досягти максимальної ефективності”.