Повідомлення

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся випуск рядового і сержантського складу з вищою освітою

13 грудня 2015 року
Випускники матимуть право призначатися на офіцерські посади, в тому числі в частинах та підрозділах розвідки
У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся випуск рядового і сержантського складу з вищою освітою

Випуск курсів військової підготовки осіб рядового і сержантського складу з вищою освітою в Україні відбувся вперше.

Протягом трьох місяців слухачі курсів отримували ґрунтовні знання, які дозволять їм стати ефективними командирами у майбутньому.

– Більшу частину часу слухачі провели на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, на практиці закріплюючи набуті у пункті постійної дислокації знання, – зазначив начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. – До їх навчання були залучені кращі науково-педагогічні працівники нашого навчального закладу, виділено чимало ресурсів та бойової техніки.

Загалом нині отримали посвідчення про закінчення курсів понад 60 осіб. Всі вони повернуться до своїх військових частин, де приймуть посади відповідно до своїх нових знань. Курси у навчальному закладі проводитимуться на постійні основі. І через місяць лави вітчизняного війська знову поповнять молодші лейтенанти.