Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Міжнародному аеропорту “Київ” зустріли літак із українкою та сімома її дітьми, які повернулися на Батьківщину із сирійського табору

16 червня 2021 року
Евакуацію громадян здійснювали співробітники воєнної розвідки України

У Міжнародному аеропорту “Київ” зустріли літак із українкою та сімома її дітьми, які повернулися на Батьківщину із сирійського табору“Офіцери Головного управління розвідки Міністерства оборони України виконали цю складну операцію з повернення наших громадян. Це не перша така операція. Якщо пам’ятаєте 31 грудня 2020 року ми теж зустрічали наших громадян. І кожна така операція ще раз доводить, що Україна своїх не кидає – це наше професійне завдання. У цієї родини попереду ще складний шлях, але найстрашніше, я вважаю, у них вже позаду”, – зазначив під час зустрічі родини Міністр оборони України Андрій Таран.

Головне управління розвідки разом із українськими дипломатами провели успішну міжнародну гуманітарну операцію та в чергове засвідчили, що українці своїх у біді не залишають. Попереду на багатодітну родину чекає адаптація до повноцінного життя.

Усі заходи проводилися у тісній взаємодії з Офісом президента України, Міністерством закордонних справ України, та Комітетом з питань розвідки при Президентові України.

Протягом року з небезпечного регіону співробітниками ГУР МО України повернуто на Батьківщину 15 наших співгромадян.