Повідомлення

У Луцьку відбулося вручення премії “Люди року – 2019. Волинь”

17 грудня 2019 року
Із десяти нагороджених волинян – двоє військових розвідників
У Луцьку відбулося вручення премії “Люди року – 2019. Волинь”

Днями у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка в рамках загальнонаціональної програми “Люди XXI століття” відбулася урочиста церемонія вручення премії “Люди року – 2019. Волинь”. Цього дня у Луцьку відзначили десять кращих синів України, які в найважчі часи залишили свої домівки та пішли воювати з ворогом, аби захистити свою Батьківщину від агресора.

“Так складається наше життя, що кожну людину Господь кличе для певного служіння: військових – захищати рідну землю, вчителя – сіяти зерна знань дітям, медика – лікувати, урядовця – керувати державою. Господь дає кожному з нас нести свою ношу і зайняти свою нішу в цьому житті. Премія “Люди року” дійсно потрібна. Ті, хто вийдуть на цю сцену, обрані Господом для того, щоб ми жили під мирним небом, щоб Волинь і вся Україна ставали кращими”, – звернувся на початку церемонії до присутніх декан Луцького районного деканату протоієрей Володимир Присяжнюк.

Загалом цього дня премії було вручено десяти волинянам, серед яких двоє військових розвідників, які відзначилися своєю мужністю та героїзмом, – старший лейтенант Руслан Ткачук, який воював у складі 51 омбр, та майор у відставці Руслан Уніфонтович, який воював у складі 24 омбр ЗС України.

Хвилиною мовчання під пісню “Пливе кача” вшанували всіх тих, хто заплатив найбільшу ціну за Україну – своє життя.