Повідомлення

У Київській області працює виїзний мобільний хаб для допомоги ветеранам

15 грудня 2020 року
Про це повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів України
У Київській області працює виїзний мобільний хаб для допомоги ветеранам

Як йдеться у повідомленні, із жовтня цього року в Київській області запрацював мобільний офіс Veteran Hub, який курсує містами та селами Київщини, щоб допомогти ветеранам, які не можуть дістатися з області в місто та мають обмежений доступ до послуг.

Команда мобільного офісу, яка складається з юриста, психолога та кар’єрного менеджера, приїздить до ветеранів додому та надає їм на місцях психологічну, юридичну та консультативну підтримку.

Представники мобільного хабу надають першу консультативну допомогу, підбираючи юриста, спеціаліста з пошуку роботи або психолога залежно від потреб ветерана. Також юрист консультує ветеранів із правових питань – довідки, пільги, послуги для учасників бойових дій, а кар’єрний менеджер допомагає з пошуком роботи, консультуючи, як правильно скласти резюме, описати військовий досвід та підготуватися до співбесіди.

Мобільний офіс Veteran Hub працює за підтримки Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів у партнерстві з канадською благодійною організацією Help Us Help.

Щоб скористатися послугами виїзного хабу, ветерану потрібно зателефонувати за номером (067) 348-28-68 або написати у приватні повідомлення на сторінці: https://www.facebook.com/VeteranHubUa.