Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Києві завершується перший тренувальний збір Національної збірної “Ігор нескорених”

1 липня 2018 року
Учасники команди готуються до ігор у Сіднеї
У Києві завершується перший тренувальний збір Національної збірної “Ігор нескорених”

Одним з членів Національної збірної України є розвідник Юрій Дмитренко.

Він уміє жартувати з приводу будь-яких життєвих труднощів, а найгіршим у ставленні до себе та інших вважає жалість. Юрій Дмитренко півтора року воював у розвідці. Виконував завдання в найгарячіших районах АТО – Маріуполі, Водяному, Горлівці, Артемівську, Торецьку, Попасній, Троїцькому, Первомайську, Золотому. Під час евакуації наших розвідників, які потрапили в засідку, Юрій підірвався на протипіхотній міні та, як наслідок, залишився без лівої ноги.

– Ще до встановлення протеза почав займатися кросфітом. Згодом став брати участь у різних змаганнях із цього виду спорту серед поранених військовослужбовців. А коли оголосили про перший відбір до “Ігор нескорених”, я вирішив спробувати свої сили. Виступатиму в Австралії в стрибках у довжину, бігу на короткі дистанції, а також у плаванні. Розумію, що не треба після поранення сидіти на місці, завжди потрібно рухатись. Заняття спортом мені допомагають у підтриманні функціональних можливостей, здоров’я. Можу сказати, що деякі мої спортивні показники значно зросли порівняно з тими, що були до поранення.

Також він сказав, що неабияк мотивує цьогорічну команду виступ української збірної 2017 року, адже тоді Україна показала дуже високі результати в Торонто, і ці досягнення щодня спонукають учасників досягати нових вершин.