Повідомлення

У Києві з’явиться Центр нейрореабілітації учасників АТО

15 травня 2021 року
Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко
У Києві з’явиться Центр нейрореабілітації учасників АТО

Як йдеться у повідомленні, у Дніпровському районі столиці на базі Київської міської клінічної лікарні № 11 буде створено сучасний Центр нейрореабілітації учасників АТО. Він буде розрахований на 40 ліжок та спрямований на проведення реабілітації пацієнтів із ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарата.

“Аби розширити можливості реабілітації для учасників АТО у Києві, місто має намір створити сучасний Центр нейрореабілітації потужністю 40 ліжок. У закладі планується проводити діагностику та реабілітацію, у тому числі водолікування”, – повідомила Ганна Старостенко. За її словами, згідно з проєктом у Центрі буде створене палатне відділення на 14 двомісних та 12 одномісних палат з окремими санвузлами та балконами. Лікувальне відділення планується обладнати басейном, кабінетами з тренажерним реабілітаційним обладнанням, а також кабінетами для ЛФК та масажу.

“Оскільки Центр розрахований на учасників АТО з ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарата, приміщення буде зручним для пересування на кріслах колісних – обладнане пандусами, ліфтами та переходом між блоками”, – додала заступник голови КМДА.