Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Києві презентували Центр практичної допомоги захисникам України

16 листопада 2016 року
Захід відбувся за участі Святійшого Патріарха Філарета
У Києві презентували Центр практичної допомоги захисникам України

Учора на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря відбулася презентація Центру практичної допомоги захисникам України AXIOS за участі Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, меценатів, захисників України та капеланів.

Основне призначення Центру – системна допомога в працевлаштуванні демобілізованих учасників АТО та членів їхніх родин, а також надання психологічної допомоги.

Задля працевлаштування колишніх воїнів фахівці Центру надають допомогу з питань підвищення їх кваліфікації чи перекваліфікація, роботи над резюме, здійснюють супровід у ході оформлення на роботу та в процесі адаптації на новому робочому місці, психологічну підтримку тощо.

У Києві презентували Центр практичної допомоги захисникам України

Місію Центру AXIOS схвалив та благословив Святійший Патріарх Філарет, який, зокрема, зазначив: “Як ставитися до воїнів, які захищали і захищають нашу українську землю? Як до героїв, про яких Христос Спаситель сказав, що ніхто не має більшої любові, як той, хто душу свою готовий покласти за друзів своїх. Вони не тільки готові, а багато із них віддали своє життя. То як до них ставитися? І чому виникає питання, як ставитися до воїнів? До них ставитися, по-перше, не тільки як до героїв, а як до зразка поведінки по відношенню до своїх ближніх”.