Повідомлення

У курсантів-розвідників розпочався новий навчальний рік

1 вересня 2014 року
З нагоди Дня знань у військових навчальних закладах відбувся комплекс заходів
У курсантів-розвідників розпочався новий навчальний рік У курсантів-розвідників розпочався новий навчальний рік

На початку мітингів, присвячених початку нового навчального року, офіцери та курсанти ВВНЗ, а також запрошені гості вшанували хвилиною мовчання полеглих Героїв, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини в ході антитерористичної операції (АТО). Після цього з нагоди Дня знань особовий склад ВВНЗ привітали очільники, представники керівництва ЗС України та гості.

Цього ж дня до особового складу військових навчальних закладів звернувся Міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей, який, зокрема, зазначив:

– Цьогорічне свято знань проходить в особливих обставинах для наших Збройних Сил, українського народу і держави в цілому. Іспит у наших випускників-військовослужбовців приймає найсуворіший екзаменатор – антитерористична операція, а вартістю нестачі знань, умінь і навичок військового фахівця є найцінніше – людське життя.

– Військова освіта і наука у цій новій реальності набуває першочергового значення, на кожного військового фахівця і представника викладацького складу український народ покладає великі сподівання, адже нині у військових навчальних закладах всіх рівнів закладається майбутнє наших Збройних Сил, що стоятимуть на сторожі незалежності України і мирного життя її громадян.

У свою чергу, Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко, перебуваючи у Київському військовому ліцеї імені І. Богуна, констатував, що сьогоднішній День знань Україна зустрічає у надзвичайно складний для країни час. При цьому Глава держави, зокрема, зауважив:

– Проти України розпочалася пряма, неприхована агресія з боку сусідньої держави. Це докорінним чином змінює обстановку в зоні бойових дій, ставить нові, на порядок складніші питання перед нашими силовими структурами.

– Під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України наші військовослужбовці виявляють мужність і справжній героїзм. Бійці демонструють високий професіоналізм, патріотизм і головне – безмежну відданість Україні. Перед вами достойні приклади служіння Батьківщині, тому що серед учасників АТО є ваші батьки, брати, родичі, друзі та випускники цього ліцею, – підкреслив Петро Порошенко.