Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Кіровограді відкрили меморіальну дошку на честь загиблого розвідника

30 травня 2015 року
Таким чином земляки вшанували пам’ять молодшого сержанта Віталія Волкотруба
У Кіровограді відкрили меморіальну дошку на честь загиблого розвідника У Кіровограді відкрили меморіальну дошку на честь загиблого розвідника

29 серпня минулого року під час виконання бойового завдання в зоні АТО загинув розвідник 3 окремого полку спеціального призначення молодший сержант Віталій Юрійович Волкотруб. Указом Президента України спецпризначенця посмертно нагороджено орденом “За мужність” III ступеня.

За ініціативою громадськості, з метою вшанування та увічнення пам’яті мужнього воїна на обласному навчально-виховному комплексі встановлено пам’ятну дошку на його честь як випускника цього навчального закладу. Участь у відкритті пам’ятного знаку взяли рідні героя – мати, дружина, син та брат, а також бойові побратими, учні і викладачі навчального закладу та представники духовенства.

Відкриття дошки відбулося напередодні останнього дзвоника та стало знаковим для випускників навчального закладу – тепер вони завжди пам’ятатимуть одного із захисників нашої Вітчизни, який поклав своє життя заради того, щоб вони могли мирно жити та навчатись. У свою чергу, учні, які продовжуватимуть навчання, щоразу заходячи до рідного навчально-виховного комплексу, будуть бачити портрет Віталія та згадувати справжнього героя України.