Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Кіровограді відбувся перший етап аукціону “Ялинка для кіборгів”

25 грудня 2014 року
У ході заходу було зібрано понад дев’ять тисяч гривень для волонтерської допомоги спецпризначенцям
У Кіровограді відбувся перший етап аукціону “Ялинка для кіборгів” У Кіровограді відбувся перший етап аукціону “Ялинка для кіборгів” У Кіровограді відбувся перший етап аукціону “Ялинка для кіборгів”

Днями в Кіровоградському обласному художньому музеї завершився перший етап аукціону “Ялинка для кіборгів”. Ініціатором проведення заходу виступили співробітники музею на чолі з його директором Тетяною Ткаченко.

– Покупцями запропонованих на аукціоні лотів були переважно журналісти й ті, хто ці лоти виставляв, –організатори та друзі. Усього зібрали 9 255 гривень, з них – 8055 гривень від проданих лотів, 650 – за квитки та 550 гривень зібрано у скриню. Усі гроші ми передали волонтеру, який опікується окремим полком спеціального призначення, Олексію Титову. На них “кіборгам” придбають два навігатори, а на гроші, які залишаться, – солодощі до свят, – зазначила Тетяна Ткаченко.

Також під час аукціону розвідникам передали білу маскувальну сітку, виготовлену вихованками Вищої народної школи при Університеті розвитку людини “Україна”. На сітці закріпили синьо-жовтий оберіг.