Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Кіровограді відбувся ювілейний турнір із дзюдо

21 вересня 2015 року
З наступного року організатори заходу планують присвятити його українським героям-розвідникам

У Кіровограді відбувся ювілейний турнір із дзюдоУ Кіровограді відбувся Х Всеукраїнський турнір із дзюдо на призи олімпійського чемпіона Сергія Новікова. За роки проведення захід став невід’ємною частиною спортивного календаря багатьох українських команд. Цього року участь у змаганнях взяло 375 юних борців, які представляли 15 областей нашої держави та розіграли 19 комплектів нагород.

На церемонії відкриття учасники турніру мали змогу зустрітися з розвідником окремого полку спеціального призначення Василем Петринком, який був важко поранений під час АТО. Голова Кіровоградської обласної федерації дзюдо та самбо Андрій Табалов подарував герою квіти та передав кошти для подальшого лікування.

Пам’ятними цьогорічні змагання стали ще з однієї причини – з наступного року вони змінять свою назву і будуть присвячені героям-розвідникам. 7 вересня в Україні відзначається День воєнної розвідки, а оскільки у Кіровограді дислокується військова частина спеціального призначення, особовий склад якої відзначився надзвичайною мужністю та героїзмом під час АТО, організатори вирішили присвятити турнір розвідникам. Така пропозиція викликала повну підтримку всіх учасників змагань.